•     1947 році початок будівництва школи.

Збудовано будівлю громадським методом.

•     1950 році відкрито Загатську школу .

•     1970 році школу за рішенням райвиконкому на базі школи відкрито Міжколгоспний піонерський табір "Зірочка",який функціонував до 1992 року.

•     З 1994 - по 2008 рік було  відновлено початкову школу при Великобичківській загальноосвітній школі №3.

•     У 2009 з ініціативи громадської організації "Зірочка" було прийнято рішення сесії Великобичківської селищної ради надати дозвіл на  реконструкцію будівлі під дошкільний навчальний заклад №5.

•     2010 році розроблено робочий проект Реконструкція нежитлової будівлі під дошкільний навчальний заклад №5. (ПП Киведжі В.),який успішно пройшов державну експертизу.

Назва проекту: «Діти – наше майбутнє: нова хвиля в дошкільній освіті Карпатського регіону»  в рамках програми прикордонного співробітництва Угорщина-Румунія-Словаччина-Україна.

Мета проекту: підвищення якості дошкільної освіти у багатонаціональних прикордонних регіонах через розвиток транскордонних мереж дошкільних установ у Карпатському регіоні.

Виконавці проекту:

1. Великобичківська селищна ГО "Зірочка"

2. Агентство регіонального розвитку "Європоліс", м.Ужгород

3. Асоціація "Іван Креван", Румунія

Загальний бюджет проекту  435 360, 20 євро

Заходи проекту:

-       Реконструкція існуючої будівлі  загальноосвітньої школи під дитячий садок загальною кошторисною вартістю  1 285 460 грн. без ПДВ;

-       Будівництво парнику для  проведення екологічної освіти дітей;

-       Закупка меблів та необхідного інвентарю для фізичного, естетичного та екологічного виховання дітей;

-       Розробка веб-сторінки дитячого садка та створення бази даних дитячих садочків прикордонного регіону;

-       Розробка  та впровадження методик  фізичного, естетичного та екологічного виховання дітей;

-       Покращення обміну інформацією та найкращими практиками серед дитсадків Карпатського регіону.