Виховна робота

"Духовний світ дитини - ніжна квітка троянди, на якій мерехтливо тремтить краплинка ранкової роси, треба зірвати квітку так, щоб краплинка не впала" (В.О.Сухомлинський)

В дошкільному закладі було проведено тиждень пам’яті В.О.Сухомлинського - великого педагога-гуманіста, протягом якого було проведено ряд заходів:тематичні заняття, бесіди, консультації, літературні читання за творами В. Сухомлинського, конкурс малюнків "Твори В. Сухомлинського очима дітей."

Особливо цікаво пройшли читання та обговорення творів В.О.Сухомлинського з дітьми та їх інсценізація.

Малята ознайомлювалися з творами В.Сухомлинського, розвиваючи зв’язне мовлення, вміння домовлятися, самостійно розмірковувати. Виховувались бажання в малят взаємодіяти з іншими дітьми, планувати розвиток спільної діяльності, розподіл обов’язків."

"Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини - ніщо."

Василь Сухомлинський

В результаті окреслених заходів вдалось викликати в дітей позитивний піднесений настрій та підвищити сприятливу емоційну атмосферу в дитячому колективі.