Правила прийому

Для зарахування дитини в ДНЗ №5 "Зірочка"необхідні такі документи:
Заява від батьків (законного представника) про прийняття дитини у дитячий садок.
Копія свідоцтва про народження дитини.
Медична карта  та карта профілактичних щеплень.
Довідка з дитячої поліклініки про епідеміологічне оточення.
Пакет затверджених документів для оформлення пільги на оплату за утримання дитини в дитячому садку

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району.
Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.
Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
   Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
   При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
   При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.
   Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.
   В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.